Get Adobe Flash player

 

2019

 

 

 

REGIONALNE „WĘDRUJ Z NAMI”

 

 

 

 


 

REKRUTACJA DO PROJEKTU „REGIONALNE WĘDRUJ Z NAMI”

 

Zapraszamy dzieci i młodzież z niepełnosprawnością zarówno intelektualną jaki ruchową, z terenu DOLNEGO ŚLĄSKA do udziału w projekcie którego celem jest rehabilitacja ruchowa dzieci, młodzieży i dorosłych oraz kształtowanie i popularyzowanie turystyki, sportu wśród osób z niepełnosprawnością ruchową jak i intelektualną. Można zgłaszać się przez pocztę służbową stowarzyszenia: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , lub telefonicznie 721 002 005, podając ilość osób z danej placówki lub stowarzyszenia.

Liczy się kolejność zgłoszeń. Ilość miejsc ograniczona: 30 osób.

Uczestnik projektu nie ponosi kosztów.

Należy zgłaszać się do 30 czerwca 2019 roku podając imię i nazwisko oraz dane opiekuna grupy.

Wyjazd 07 lipca 2019 roku spod PKS o godz. 09.30.

 

PLAN wędrówki – Zielona Góra – 07.07.2019 roku

Przed każdym wyjazdem opiekunowie przedstawiają regulamin zachowania się podczas wycieczki i zasady poruszania się po drogach.

 

RAMOWY PLAN

1.09.30 - 10.30 - wyjazd z Lubina i przyjazd do Zielonej Góry

2.10.30 - przerwa na śniadanie

3.11.00 - 12.00 - zwiedzania Palmiarni i punkt widokowy

4.12.00 - 14.00 - wizyta w Aquaparku w Zielonej Górze

5.14.00 - ciepły posiłek

6.14.00 - 16.00 - zwiedzanie Zielonej Góry- zwiad po mieście

7.16.00 - 17.00 - powrót do Lubina

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

 

 

RUSZA NOWY PROJEKT - "REGIONALNE WĘDRUJ Z NAMI"


W miesiącu lipcu rusza nowa propozycja wędrówki dla osób z niepełnosprawnością - do Zielonej Góry. Zaplanowany wyjazd odbędzie się 07 lipca 2019 roku. Dzięki dofinansowaniu Powiatu Lubińskiego kosztów podróży do Aquaparku, dzieci i młodzież będą mogły spędzić wspaniałe chwile podczas wypoczynku letniego. W planie jest wizyta w uroczej Palmiarni, zwiedzanie miasta oraz basen. Oprócz rozrywek na basenie zaplanowana będzie nauka pływania oraz zajęcia rehabilitacyjne w wodzie. Zapraszamy do zgłoszeń do projektu. Kto pierwszy ten lepszy.

 

 

 

 

VII REGIONALNY TURNIEJ BOCCI

"SPORT DLA KAŻDEGO"

Z OKAZJI DNI GODNOŚCI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH"

 

      

 

 

 

 

ZE WZGLĘDU NA AWARIĘ ARTYKUŁU, DALSZA TREŚĆ BĘDZIE NIEWIDOCZNA DO CZASU NAPRAWY.

PRZEPRASZAMY ZA CHWILOWE NIEDOGODNOŚCI.